Senioren

Toptoernooi

2018: ??
2017: Cedric Nuytinck (Bel-Roanne)

Dames A
2015: Angelique Gertenbach (AFP Antwerpen)
2014: Carla Nouwen (SKF)
2013: Carla Nouwen (SKF)

Heren A
2015: Thomas Keinath (TTC Rhön Sprudel) (D)
2014: Benedek Olah (Enjoy Deploy Taverzo)
2013: Tan Anran (Pecos)

Individueel/Team (2013&2014) BC
2017: Sören de Witte (TTC Middelburg)
2015: Jan Henk Bomhof (TTC Middelburg)
2014: Kimberly ’t Hooft/Peter van Iwaarden (TTCM),
2013: Wouter van der Mark/Wouter Schoeber (Hilversum),

Individueel/Team (2013&2014) D
2017: Koen van Velthoven (Alexandria)
2015: Thomas Baart (Scyedam)
2014: Arjan Huiden/Elwin Huiden (De Salamanders),
2013: Jordy ten Have/Jeroen Rotman (Kampenion),

Individueel/Team (2013&2014) E
2017: Victor Gallery Des Granges (Tanaka)
2015: André Wiersma (Docos)
2014: Richard Tramper/Jan Willem Adriaanse (TTCM),
2013: Richard Tramper/Jan-Willem Adriaanse (TTCM)

Individueel/Team (2013&2014) F
2017: Sietse van Meer (ODT)
2015: Vicky Schijven (The Back Hands)
2014: Douwe Peper/Max Gelderblom (TTVN/Avanti),
2013: Benjamin Claus/Levi Caljouw (TTCM)

Individueel/Team (2013&2014) G:
2017: Karl Wijnen (Mechelen)
2015: Steven Klijn (Arnemuiden)
2014: Ron Deen/Karim Bouzian (TTCM),
2013: Ron Deen/Karim Bouzian (TTCM),

Jeugd

2017:
meisjes – D-licentie of Pup B: Richelle Jacobse (TTC Middelburg), meisjes – A en B-licenties: Chana van der Venne (TN Nijmegen/Hutaf Huissen).
Jongens – junioren D: Arno Mortier (TTC NODO), jongens – kadetten D + Pupillen B: Chris Verwoert (Smash 70), jongens – pupillen D: Daan van den Hoogen (TTV Westerzicht), jongens – jun/kad AB, pup/welp A: Victor Gallery Des Granges (TTV Tanaka), jongens – welpen D: Jan Baaij (TTV Arnemuiden).
Jeugd 1: Jordi Moens (TTC NODO), jeugd 2: Robin Vos (Never Despair), jeugd 3: Hidde Roossink (Smash 70), jeugd 4: Thijs Fortuin (HTTC), jeugd 5: Boudewijn Schuurbiers (TTC Middelburg).

2015:
Meisjes Junioren/Kadetten: Vicky Schijven (The Back Hands), pupillen: Anouk Siebelink (Tanaka), welpen: Vera Kastelein (FVT)
Jongens Junioren AB: Thomas Baart (Scyedam), Junioren C: Victor Gallery des Granges (Tanaka), Kadetten AB: Leroy Heemskerk (TOGB), Kadetten C: Roy Kastelein (FVT), Pupillen C: Dien Bakx (TOGB), Pupillen AB/Welpen A: Gabrielus Camara (Twenty One Up), Welpen D: Mats van der Veeken (Tanaka)
Open categorieën. Jeugd 1: Thomas Baart (Scyedam), Jeugd 2: Victor Gallery des Granges (Tanaka), Jeugd 3: Jonah Louws (TTC Middelburg), Jeugd 4: Thijs Tange (Westerzicht), Jeugd 5: Jurre van Gaans (ODT), Jeugd 6: Matthieu Gallery des Granges (Tanaka)

2014:
Meisjes kadetten: Tessa Platjouw (RDT), pupillen: Karen Klaassen (Middelburg), welpen: Richella Jacobse (Middelburg).
Jongens jun/kad AB: Melvin Verschuren (Vice Versa’51), junioren C: Leendert Bom (Yerseke), kadetten B: Douwe Peper (TTVN), kadetten CD1: Thijs Tange (Westerzicht), kadetten CD: Benjamin de Bruin (Markiezaat), pupillen/welpen AB: Louis van Eekelen (Vice Versa’51), pupillen CD: Richard Abdullah (Markiezaat), welpen D: Syfax Bouakkache (ODT).
Open categorieën. Jeugd 1: Elwin Huiden (Salamanders), jeugd 2: Douwe Peper (Drivers), jeugd 3: Quinten Broekhof (HBC), jeugd 4: Anouk Siebelink (Tanaka), jeugd 5: Yarmo Herrebout (Effect’71), jeugd 6: Gabrielus Camara (21-Up).

2013:
Meisjes junioren/kadetten1: Lisette van Es (Smash ’70), junioren/kadetten2: Joyce Bruijs (Tanaka), pupillen/welpen: Anouk Siebelink (Tanaka).
Jongens junioren 1: Julian Flamman (TTC Middelburg), junioren 2: William Dekker (Yerseke), kadetten AB: Jens Wiersma (HTC), kadetten C1: Joost van Dijke (Smash ’76), kadetten C2: Bennie Meliefste (Arnemuiden), pupillen 1: Davey Hu (Hotak ’68), pupillen 2: Rik Baaij (Arnemuiden), welpen: Jonathan Claus (TTC Middelburg).
Open categorieën. Jeugd 1: Lisette van Es (Smash ’70), jeugd 2: Mika Baert (Effect ’71), jeugd 3: Ewoud van Dijken (TTC Middelburg), jeugd 4: Marco Ivens (SAR ’72), jeugd 5: Anouk Siebelink (Tanaka), jeugd 6: Rik Baaij (Arnemuiden).